Юлія Бобенко
Юлія Бобенко(+600 годин практики)
Терапевтичний тренінг
Час прийому може бути змінений безкоштовно або скасований за 24 години до його початку
Якщо ви не будете задоволені, ми повернемо вам кошти
Ви можете оплатити карткою, або миттєвим банківським переказом
Вам не потрібно нічого встановлювати, ви можете підключитися в Інтернеті з будь-якого браузера. Детальніше про відеодзвінок

Основна спеціалізація

ТривогаСтресСамооцінка і Я-концепціяТравма

Може також допомогти вам з

ДепресіяСтрахЗлістьСмутокСтосункиПрокрастинаціяСамотністьСиндром вигоранняГореМотиваціяЖиттєві зміниКоучинг, лідерствоВтрата

Девіз

"Я тут для вас, аби у безпечному, терапевтичному стосунку - ви могли проживати різне, пізнавати себе справжніми та відкривати ключі до свого психічного добробуту."

Навчання та профіль терапевта

Вітаю! Мене звати Юлія. Маю повну психологічну освіту, а також є в процесі психотерапевтичної сертифікації у методі психоаналіз. Психоаналітична терапія допомогає формувати таку психічну структуру, яка дає здатність людині витримувати життя, яким би воно не було й при цьому мати достатньо психічної енергії вільно проявляти себе. Ціную цей метод за глибину та те, що дійсно впливає на причини поведінки та життєвих сценаріїв, звісно часом це буває не просто, але з досвіду бачу, що це того варто.

Сертифікати та дипломи

  • Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність: "Психологія" (із спеціалізацією "клінічна психологія"), магістр. Кваліфікація: "Психолог. Викладач", 2016-2018 рр. M18 № 107554
  • Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність: "Психологія", бакалавр, 2012-2016 рр.
  • Український психотерапевтичний університет (УПУ), здобуваю підготовку для сертифікації психотерапевта у методі психоаналіз та психоаналітична терапія, із 2022 по 2027 рр.
  • Станіславська школа психотерапевтичних мистецтв, є учасником проєкту власного досвіду у напрямку групового психоаналізу, на разі 90 годин.
  • Український психотерапевтичний університет (УПУ) - "Пропедевтика психічних розладів".
  • Курс "Кризова психологічна допомога", 2022 р.
  • Курс "The Science of Well-being" від Yale University, 2021 р.
  • "Як травма впливає на розум та тіло. Процесорієнтовані втручання для зцілення та відновлення здоров'я та благополуччя" із Стефані Голдсміт. 2023 р.
Footer

VisaMastercardGoogle PayApple PayPayPalKlarna